Noteikumi 2017-12-15T10:49:46+00:00

Preču atgriešana

Uzmanību! Lūdzam sazināties ar mums pirms preces atgriešanas.

Pirms sākt izmantot iegādāto preci, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

Mēs Jūs uzklausīsim un mēģināsim Jums palīdzēt atrisināt radušos problēmu kā arī izskatīsim Jūsu rakstisko pretenziju 14 dienu laikā.

Ja mūsu piedāvātais risinājums Jūs neapmierinās, Jūsu pretenzijas tiks risinātas Patērētāju tiesību aizsardzības centrā saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normām.

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atgriezt INTERNETA VEIKALĀ iegādāto preci, neminot iemeslu. Aizpildiet Atteikuma tiesību veidlapu un nosūtiet to mums uz e-pastu: pasutijumi@just4kids.lv (Atteikuma tiesību veidlapa).

Saglabājiet pirkuma čeku, tas ir Jūsu pirkuma līgums. Pirkuma līgumā aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus – šādā gadījumā tas tiks atzīts par spēkā neesošu.

Lūgums saglābāt oriģinālo iepakojumu (lai pēc iespējas mazāk bojātu preci), lai preci lietot tikai tik tālu, cik tas nepazemina preces kvalitāti, drošumu un vērtību (bez vizuāliem defektiem).

Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru Jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā patērētājs sedz ar preces atgriešanu saistītās izmaksas.

Preces atgriešanas kārtība

Ja mūsu interneta veikalā iegādātā prece Jūs neapmierina, vai radušās kādas citas neskaidrības, lūdzam vispirms sazināties ar mums 14 dienu laikā pa tālruni +371 27772202 (darba dienās no plkst. 10.00 – 19.00) vai arī pa e-pastu: pasutijumi@just4kids.lv.

Prece ir jāatgriež bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums atsūtījāt preci kopā ar aizpildītu Atteikuma tiesību veidlapu. Termiņš būs ievērots arī tad, ja Jūs preci kopā ar aizpildītu Atteikuma tiesību veidlapu nosūtīsiet atpakaļ uz kādu no just4kids.lv birojiem, pirms 14 dienu termiņa beigām. Lūdzu ņemt vērā, ka SIA “Just4Kids” neuzņemas atbildību par preci, kas sūtīta pa pastu vai ar kurjeru, tā kā pieņemšanas brīdī nav iespējams abām pusēm klātesot fiksēt iespējamos preces vizuālos vai transportēšanas bojājumus, kā arī komplektācijas saturu.

Preces var atgriezt just4kids.lv birojā:

  • Ganību dambis 24a, Rīgā, LV-1005

Ja Jūs atteiksieties no interneta veikalā iegādātās preces, mēs Jums atgriezīsim par šo preci saņemto maksājumu, tostarp mūsu piegādes izmaksas 7-30 dienu laikā no dienas, kad saņēmām no Jums atpakaļ šo preci (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka Jūs esat izvēlējies kādu citu piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais).

Nosūtot preces uz just4kids.lv birojiem, izmantojot kurjerpastu vai pastu, Jūs piekrītat, ka SIA “Just4Kids” vienpusēji konstatēs  preces stāvokli un komplektāciju uz preces saņemšanas brīdi. Turpmākās pretenzijas par to ka tas, Jūsuprāt, neatbilst tam, kā nosūtījāt, tiks uzskatītas par nepamatotām, tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē mūsu birojos.

Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā. SIA “Just4Kids” patur tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir ievērojami bojāta, nav pilnā komplektācijā.

Klientu ievērībai

Lai izlabotu pasūtījuma laikā ieviesušās kļūdas, lūdzu, sazinieties ar mums pa telefonu (+371 27772202) vai sūtiet e-pastu: pasutijumi@just4kids.lv.

Preču grupas, kas nav atgriežamas vai aizvietojamas noteiktas Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi pa distances līgumu” 22.punktā. (kā piemēram, pārtika, īpašās akcijas preces, pie kurām tas norādīts, personiskas higiēnas preces – māneklīši, knupīši, bērnu podiņi, autiņi, biksītes, kā arī grūtnieču un barošanas apakšveļa, vienreiz lietojamas preces – autiņi, lācītes u.tml.).

Interneta veikalā www.just4kids.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam iepazīties ar preces aprakstu vai sazināties pa tālruni: +371 27772202, vai e-pastu: pasutijumi@just4kids.lv.

Atgādinām, ka Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

Interneta veikals just4kids.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.